.grafika.

.freshtok.

Grafiku milujeme celým svým čerstvým srdcem!

Sociální sítě jsou naší Vášní! Svým obsahem dáváme grafickému designu nové, fresh, podoby a snažíme se hravě předat základní povědomí o technologii a postupech v tomto oboru!

TT 2
casestudies 19

HVreality.

Moje terapie.

Vodafone PlayZone.

Enjoyee.

RP

Roman Pollak.

Fresh grafika.

Fresh video.

.freshgrafika.

Grafický design, správně nastavená komunikace a vizuální identita je základem každého projektu a značky. Víme, že grafické prvky musí být jednotné a proto tvoříme design, který je nadčasový, hravý s přesahem do budování celkové identity a povědomí o Vaší značce. Nechte nás vytvořit příběh Vašeho projektu! .spusťte to s náma.

Následující projekty jsou vytaženy z osobního portfolia grafika Dominika Švejdy. Na projektu se nepodílelo celé uskupení fresheyes.

Zkouněte naše další práce!

.portfolko.

.o nás.

Čau! Jsme FreshEyes a sídlíme v pražských Holešovicích nedaleko zastávky „Dělnická“. Jsme malé uskupení freelancerů, kteří se společně snaží svým klientům dodávat tu nejlepší práci a maximální výsledky. Nehrajeme si na marketingovou agenturu. Každý z nás je profík ve svém oboru! Spojit se můžete s každým jednotlivým členem. Napsat můžete samosebou i na náš hromadný email, kde se o Vašem projektu společně pobavíme a následně ho předáme tomu, kdo se o Váš projekt nejlépe postarají! Stojíme si za tím, že „více očí, víc vidí“. Jednoduché, jasné, pravdivé!

.nápad.

Vytvoření myšlenky Vašeho vizuálně je základem všeho! Popovídáme si u skvělé kávy a vymyslíme jak Vaší značku nejlépe odprezentovat!

.vyhotovení.

Následně se pustíme do práce. pomocí konzultací se dobereme skvělého výsledku, který bude připraven na jakoukoliv další práci!

.test.

Po vypuštění našeho nápadu do světa vychytáme veškeré mouchy, kterých si s odstupem všimneme my, vy nebo Váš zákazník

.jsme tu pro vás.

Jako podkladní v obchodech!

60+

spokojených klientů

18 000+

sledujících

17+

vypitých káv za den