.o fresh eyes.

.freshteam.

Čau! Jsme FreshEyes a sídlíme v pražských Holešovicích nedaleko zastávky „Dělnická“. Jsme malé uskupení freelancerů, kteří se společně snaží svým klientům dodávat tu nejlepší práci a maximální výsledky. Nehrajeme si na marketingovou agenturu. Každý z nás je profík ve svém oboru! Spojit se můžete s každým jednotlivým členem. Napsat můžete samosebou i na náš hromadný email, kde se o Vašem projektu společně pobavíme a následně ho předáme tomu, kdo se o Váš projekt nejlépe postarají! Stojíme si za tím, že „více očí, víc vidí“. Jednoduché, jasné, pravdivé!

.společné portfolio.

Protože jako „celek“ nefungujeme dlouho, jako formu prezentace toho, co umíme volíme formu společného portfolia jednotlivých členů party .fresheyes. Každý z nás má za sebou spoustu osobních projektů o které se chce podělit. Vždy když zvolíte některou z našich služeb, bude se Vám věnovat člověk, který je autorem referovaných projektů na této stránce. Všichni autoři jsou aktivními členy našeho teamu. Jelikož každý nás rozumí jiné sféře reklamy, skvěle se doplňujeme, referujeme o vytvořených projektech a snažíme se pro Vás zajistit kompletní službu, s přehlednou komunikací a fajn partou lidí, kteří jsou na stejné vlně – například: Jste spokojeni s přístupem a tvorbou videa? Stejnou formu komunikace a kvality práce odvede i náš webař! Vždy budete přehledně vědět s kým komunikujete a jaké konkrétní práce má za sebou.

.naše mise.

Naším úkolem je vytvořit značce příběh a dokonalý, ucelený vizuál, ať už se jedná o jakékoliv médium! Značka má být v první řadě celistvá a ani jeden její výstup, by neměl odbočovat od nastaveného vizuálu a komunikace!

podpis 1
FreshTeam2 Kreslici platno 1 scaled

Vojta

.programátor.

Vojta Šára.

FreshTeam2 Kreslici platno 1 kopie 2 scaled

Dominik

.grafický designer.

Dominik Švejda.

FreshTeam2 Kreslici platno 1 kopie scaled

Tugu

.videomaker.

Tuguldur Tsetsegdemberel.

.freshtok.

Možná jste na nás narazili!

Sociální sítě jsou naší Vášní! Svým obsahem dáváme grafickému designu nové, fresh, podoby a snažíme se hravě předat základní povědomí o technologii a postupech v tomto oboru!

TT 2

.jsme tu pro vás.

Zanechte nám kontakt a ozveme se do 24 hodin

60+

spokojených klientů

18 000+

sledujících

17+

vypitých káv za den