.video.

.freshvideo.

Video, jedná se o jeden z nejefektivnějších prvků jak podpořit Váš Brand. Ať už s věnujete lifestyle videu a chcete ho posunout na vyšší úroveň nebo chcete kompletní reklamní spot jako součást námi vytvořené strategie a brandu! Neváhejte se ozvat, naše SD karty pro Vás rádi naplníme a záběry zaostříme jako nůž v americkém steakhousu!

Následující projekty jsou vytaženy z osobního portfolia kameramana Tuguldura Tsetsegdemeberela. Na projektu se nepodílelo celé uskupení fresheyes.

alza
startup disrupt white
logotype kopie
czechtas

.guidevision.

Záznam teambuildingu IT společnosti GuideVision. Letní akce plná zábavy, sportu a luxusních záběrů! Pořádá Vaše firma akce pro zaměstnance? Jejich reportáž je skvělým prostředkem pro nábor nových zaměstnanců! Jste přece super firma, co chce aby se u Vás lidé měli dobře! Tak to společně ukažme!

.diversity summit 2022.

Diversity summit, akce, pořádaná skupinou StartupDisrupt. Pravidelně zaznamenáváme Jejich přednášky, které konají v České republice. Navštívili jsme s nimi například i pražský hrad nebo U.S.A, konkrétně Washington. Záznam akce je skvělý prostředek pro nalákání potenciálních návštěvníků, každá správná akce by měla mít svého fotografa a videomakera.

.freshsvatby.

Svatba, Ačkoliv jsme si ve FreshEyes svůj svatební den ještě neprožili, moc dobře víme jak kouzelný a důležitý moment to v životě člověka je! Mimo reklamní tvorbu s věnujeme i záznamu svateb, které pro Vás nafotíme a vytvoříme perfektní video záznam z tohoto magického dne.

.filip a nikola.

.daniel a nikol.

.jan a ekaterina.

.mike a Bára.

.jan a ekaterina.

Svatba na krásném zámku nedaleko Jihlavy v srdci Vysočiny. Prostory a světlo nám velmi přálo! Stejně tak i úžasné osvětlení a doprovodný program v podobě ohnivé show!

.freshakce.

Čeká Vás maturák, firemní prezentace nebo teambuilding? Ukažte to ostatním! Ve FreshEyes nabízíme záznam a reportáž z Vaší akce! Rádi s Vámi kamkoliv pojedeme. Záznam akce můžeme skvěle propojit s Vaší značkou a zapojit ho do zdravého povědomí Vašeho brandu!

.esport summit 2022.

Summit pořádaný skupinou StartupDisrupt. Summit se konal v prostorách HubHub nedaleko Václavského náměstí. Přednášky a prezentace zaměřené na svět počítačových a mobilních her, jejich vývoje a byznysu v této oblasti!

Zkouněte více našeho obsahu!

.freshtube.

.freshtok.

Možná jste na nás narazili!

Sociální sítě jsou naší Vášní! Svým obsahem dáváme grafickému designu nové, fresh, podoby a snažíme se hravě předat základní povědomí o technologii a postupech v tomto oboru!

TT 2

.o nás.

Čau! Jsme FreshEyes a sídlíme v pražských Holešovicích nedaleko zastávky „Dělnická“. Jsme malé uskupení freelancerů, kteří se společně snaží svým klientům dodávat tu nejlepší práci a maximální výsledky. Nehrajeme si na marketingovou agenturu. Každý z nás je profík ve svém oboru! Spojit se můžete s každým jednotlivým členem. Napsat můžete samosebou i na náš hromadný email, kde se o Vašem projektu společně pobavíme a následně ho předáme tomu, kdo se o Váš projekt nejlépe postarají! Stojíme si za tím, že „více očí, víc vidí“. Jednoduché, jasné, pravdivé!

.nápad.

Vytvoření myšlenky Vašeho vizuálně je základem všeho! Popovídáme si u skvělé kávy a vymyslíme jak Vaší značku nejlépe odprezentovat!

.vyhotovení.

Následně se pustíme do práce. pomocí konzultací se dobereme skvělého výsledku, který bude připraven na jakoukoliv další práci!

.test.

Po vypuštění našeho nápadu do světa vychytáme veškeré mouchy, kterých si s odstupem všimneme my, vy nebo Váš zákazník

.jsme tu pro vás.

Jako podkladní v obchodech!

60+

spokojených klientů

18 000+

sledujících

17+

vypitých káv za den