• Klára Kašparová: “Japonsko bylo nádherné.”

  Manažerka symfonického orchestru hlavního města Prahy FOK Klára Kašparová v rozhovoru s Honzou Rezníčkem prozradila jaký je rozdíl mezi japonským a českým publikem, jaké aktivity už v tomto období plánují ve Vltavské filharmonii, proč neposlouchá žádnou hudbu a na jaký koncert FOKu se letos těší.

 • Bjarke Ingels: “Výběr místa filharmonie je geniální.”

  Dánský architekt Bjarke Ingels se zastavil v Praze a poskytl rozhovor Reflexu. Rozhovor udělal Marek Gregor a je tak úžasný, že jsme se ho rozhodli načíst do podcastu. Vychutnejte si ho.

 • Vojtěch Šára: “Umí inspirovat i lidi zvenčí.”

  Digitální tvůrce, spolumajitel nahrávacího studia z Holešovic, Vojtěch Šára v rozhovoru s Honzou Řezníčkem v dalším dílu podcastu Studia Vltavská mluví o tom, jaká je práce se zvukem, proč by lidi měli poslouchat podcasty, co si myslí o návštěvě Bjarkeho Ingelse v Praze, kterou zaznamenával, proč se v primátorské rezidenci schovával za foťák, i o tom, že vnímá budoucí Vltavskou filharmonii jako zajímavou destinaci.

 • Patricie Pagáčová: “Vltavská filharmonie bude lidi spojovat.”

  Herečka a moderátorka Patrície Pagáčová v našem podcastu Studio Vltavská s Honzou Řezníčkem vysvětluje jak to dělá, že nemá stres z Vánoc i stres obecně, jak pěstovat nicnedělání, jestli má ráda jógu a kafe, proč je divadlo terapie a lék, prozradila něco o svých začátcích s vážnou hudbou i proč je důležité přibližovat ji lidem, nebo že má v Holešovicích kadeřníka.

 • Honza Dědek: “Přestal jsem pít a kouřit, abych se jí dožil.”

  Moderátor Honza Dědek v rozhovoru s Honzou Řezníčkem prozradil, jakou knihu už léta připravuje, co zjistil při cestování do asijských zemí, s jakými žánry v hudbě koketoval, protesty proti jakým budovám v Praze si pamatuje, proč říká, že je „křtěný Vltavou“ nebo kdo měl dům v oblasti dnešní stanice metra Nádraží Holešovice, ale i mnoho dalšího o české hudební scéně.