Dominik Švejda.

GRAFICKÝ DESIGNER //

0 +
Vyhotovených projektů
0 +
Dosah projektů
0 +
Vyhotovených projektů
0 +
Dosah projektů

.case
studies.

MISTROVSTVÍ ČR V E-SPORTU

Vodafone PlayZone.

Poradenství

mojeterapie.

CESTOVNÍ PORTÁL

Enjoyee.

.freshtok.

Možná jste na narazili!

Sociální sítě jsou naší Vášní! Svým obsahem dáváme grafickému designu nové, fresh, podoby a snažíme se hravě předat základní povědomí o technologii a postupech v tomto oboru!

TT 2

.grafické práce.

.fotky.

uv web Kreslici platno 1 kopie 3

Dominik Švejda

Několik let se věnuji grafickému designu, tvorbě webových stránek a nově fotografii. Při tvorbě se zaměřuji především na celkový koncept značky či produktu. Hledám projektům marketingový přesah, který se snažím uplatnit při samotném procesu.

Adobe Illustrator

95%

Adobe Photoshop

80%

WordPress

75%

Adobe Premiere PRO

85%

Adobe After Effects

70%

Adobe InDesign

65%

S grafickým designem pracuji již od studia střední školy v oboru „reklamní tvorba“ díky studiu jsem nakoukl do každé sféry mediální tvorby. Kromě samotné technologie a praxe grafického designu se jedná o video, reklamní fotografii, práci s textem a obecnou reklamou. V grafickém designu mě nejvíce baví právě rozvíjení a práce se značkou, ladit jednotný vizuální styl na sociálních sítích či pomáhat rozvíjet příběh daného brandu.

Již od dob, kdy jsem býval roztomilé dítko se aktivně věnuji divadlu, moderování a oborům v oblasti prezentace a komunikace. Podstoupil jsem školení na pozici moderátora v rádiu. Práci jsem se bohužel nemohl věnovat kvůli vzdálenosti. Do dnes mě baví prezentace a vystupování před lidmi. V současné době se pravidelně jako lektor účastním uměleckých kurzů, kde učím děti práci s kamerou a vedu je při tvorbě filmového projektu.